2020 m. rugpjūčio 5-13 d.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo
chorų festivalis

Naujienos

Lietuvių registracija baigėsi

2020 01 20

Ačiū visiems už aktyvumą! Lietuvių registraciją baigėme – tiek chorų, tiek vadovų, norinčių dalyvauti Study Tour. Vaikai iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Ukmergės, Gargždų, Salantų ir Rietavo šią vasarą turės nepamirštamą galimybę padirbėti su aukščiausio lygio dirigentais iš viso pasaulio! Jei užsiregistruoti nespėjote, bet norite patirti Europa Cantat Junior dvasią – vaikai Jūsų labai lauks festivalio koncertuose. Apie juos daugiau informacijos rasite šiame tinklapyje sušilus orui ir artėjant festivaliui.

Prasidėjo registracija

2019 09 30

Prasidėjo registracija į festivalį! Lietuvoje dirbantiems chorams ji bus atvira iki 2020 m. sausio 19 d. Kadangi festivalio darbinė kalba bus anglų, ir festivalio organizatorių komandoje yra lietuviškai nekalbančių žmonių, registracijos anketa taip pat pateikiama anglų kalba. Norėdami užsiregistruoti, spauskite čia!

Paskelbtos dirbtuvių temos

2019 09 01

Puikios naujienos – paskelbti visi dirigentai, festivalyje vesiantys dirbtuves, ir jų dirbtuvių temos! Į festivalį atvyks aukščiausio lygio profesionalai, pasiruošę su vaikais repetuoti įdomią muziką ir pasidalinti savo patirtimi. Festivalyje dirbtuves ves: Basilio Astulez, Elise Bradley, Elisenda Carrasco, Petra Grassi, Maud Hamon-Loisance, Christian Ronsfeld, Hirvo Surva ir Valerija Skapienė. Daugiau paskaityti apie dirigentus ir jų planuojamas dirbtuves galite sklityje „Dirbtuvės“!

Europa Cantat Junior atvyksta į Vilnių

2019 07 16
Europa Cantat Junior – festivalis, skirtas vaikų chorams, kas trejus metus vykstantis vis kitame Europos mieste. Jį organizuoja Europos chorų asociacija „Europa Cantat“ kartu su konkursą laimėjusiu Europos miestu. Konkursą rengti 2020 m. laimėjo Vilnius, ir tai reiškia, kad kitų metų vasarą mūsų sostinėje susirinks aukščiausio lygio vaikų chorinės muzikos žvaigždės ir, žinoma, chorai – ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio!