2022 m. liepos 15-24 d.

Tarptautinis vaikų ir jaunimo
chorų festivalis

Naujienos

ECJ Vilnius keliamas į 2022 m.

2020 07 14

Mieli vaikų chorai,
šiuo metu turėtume skaičiuoti dienas iki festivalio Europa Cantat Junior Vilnius ir ruoštis sostinėje priimti būrį svečių. Deja, Covid-19 pandemijai vis dar keliant daugybę iššūkių, festivalis yra nukeliamas į 2022 m. vasarą.

Nepaisant to, nenuilsdami dirbame kartu su partneriais visoje Europoje ir, laukdami geresnių laikų, tikimės kelių artimiausių metų bėgyje Jums pasiūlyti nemažai specialiai vaikų chorams organizuojamų renginių:

>> 2021 m.: dirbtuvės vaikų ir jaunimo chorams EUROPA CANTAT festivalyje Liublijanoje, Slovėnijoje (liepos 16-25 d.)

>> 2022 m.: EUROPA CANTAT Junior Vilniuje (liepos 15-24 d.)

>> 2023 m.: EUROPA CANTAT Junior Gente, Belgijoje (liepos 5-13 d.)

O su šių metų festivalyje dalyvauti ketinusiais Lietuvos chorais susitinkame 2020 m. rugpjūčio 6-9 d. Birštone, Junior Choir Camp stovykloje!

Festivalis ĮVYKS!

2020 03 18

Pasaulyje ir Lietuvoje dėl COVID-19 pandemijos masiškai atšaukiami ar nukeliami artimiausius kelis mėnesius turėję įvykti renginiai. Natūralu, kad sunerimę buvo ir mūsų festivalio dalyviai. Kovo 17 d. surengėme neeilinį festivalio tarptautinio valdymo komiteto posėdį, ir nepaprastai džiaugiamės galėdami pranešti, kad, remiantis dabartine situacija, festivalis ĮVYKS! Iki renginio dar turime beveik 5 mėnesius ir tikimės, kad per vasarą situacija stabilizuosis ir galėsime kartu patirti nepakartojamų įspūdžių.

Žinoma, puikiai suvokiame, kad dauguma festivalyje dalyvausiančių chorų kurį laiką negalės normaliai repetuoti. Į tai tikrai atkreipsime dėmesį – festivalyje didesnį dėmesį skirsime mokymuisi čia ir dabar, o koncertus taikysime prie dalyvių ir galimybių.

Festivalio organizatoriai kartu su Lietuvos nacionaliniu kultūros centru, Vilniaus miesto savivaldybe, LR Sveikatos apsaugos ministerija ir kitomis institucijomis ir toliau akylai stebės situaciją, siekdami užtrikrinti, kad aplinka, kurioje vyks festivalis, būtų maksimaliai saugi.

Lietuvių registracija baigėsi

2020 01 20

Ačiū visiems už aktyvumą! Lietuvių registraciją baigėme – tiek chorų, tiek vadovų, norinčių dalyvauti Study Tour. Vaikai iš Vilniaus, Klaipėdos, Kauno, Šiaulių, Ukmergės, Gargždų, Salantų ir Rietavo šią vasarą turės nepamirštamą galimybę padirbėti su aukščiausio lygio dirigentais iš viso pasaulio! Jei užsiregistruoti nespėjote, bet norite patirti Europa Cantat Junior dvasią – vaikai Jūsų labai lauks festivalio koncertuose. Apie juos daugiau informacijos rasite šiame tinklapyje sušilus orui ir artėjant festivaliui.

Prasidėjo registracija

2019 09 30

Prasidėjo registracija į festivalį! Lietuvoje dirbantiems chorams ji bus atvira iki 2020 m. sausio 19 d. Kadangi festivalio darbinė kalba bus anglų, ir festivalio organizatorių komandoje yra lietuviškai nekalbančių žmonių, registracijos anketa taip pat pateikiama anglų kalba. Norėdami užsiregistruoti, spauskite čia!

Paskelbtos dirbtuvių temos

2019 09 01

Puikios naujienos – paskelbti visi dirigentai, festivalyje vesiantys dirbtuves, ir jų dirbtuvių temos! Į festivalį atvyks aukščiausio lygio profesionalai, pasiruošę su vaikais repetuoti įdomią muziką ir pasidalinti savo patirtimi. Festivalyje dirbtuves ves: Basilio Astulez, Elise Bradley, Elisenda Carrasco, Petra Grassi, Maud Hamon-Loisance, Christian Ronsfeld, Hirvo Surva ir Valerija Skapienė. Daugiau paskaityti apie dirigentus ir jų planuojamas dirbtuves galite sklityje „Dirbtuvės“!

Europa Cantat Junior atvyksta į Vilnių

2019 07 16
Europa Cantat Junior – festivalis, skirtas vaikų chorams, kas trejus metus vykstantis vis kitame Europos mieste. Jį organizuoja Europos chorų asociacija „Europa Cantat“ kartu su konkursą laimėjusiu Europos miestu. Konkursą rengti 2020 m. laimėjo Vilnius, ir tai reiškia, kad kitų metų vasarą mūsų sostinėje susirinks aukščiausio lygio vaikų chorinės muzikos žvaigždės ir, žinoma, chorai – ne tik iš Europos, bet ir iš viso pasaulio!